Contact

Uitgeverij

International Publishing & Sales bv
Wisselweg 33
NL-1314 CB  ALMERE
Managing Director: Michel Klompmaker

klompmaker@riskcompliance.nl

Kamer van Koophandel inschrijvingsnummer  61570257
BTW NR  NL 8543.95.933 B01

Over ons

De website van het Risk & Compliance Platform Europe is live sinds 2014. De website is een grensoverschrijdend interactief platform in NEGEN talen met hun eigen unieke content, te weten Engels, Frans, Nederlands, Duits, Italiaans, Pools, Roemeens, Bulgaars en recentelijk ook Tsjechisch-Slowaaks. De website richt zich als platform tot alle professionals die werkzaam zijn op het gebied van risk en compliance, zowel in de financiële wereld, bij de grote en middelgrote ondernemingen als naar professionals in de (semi-) publieke sector. Maar niet alleen de risk en compliance managers / officers behoren tot onze doelgroep, maar ook general en business managers, die in hun dagelijkse werkzaamheden geconfronteerd worden met de toegenomen risico’s en de toegenomen regeldruk van zowel nationale als internationale overheidsinstanties en toezichthouders. Het spreekt voor zich dat de artikelen op het Risk & Compliance Platform Europe ook interessant zijn voor toezichthouders, accountants, controllers, auditors en juristen.

De negen verschillende taalsites hebben elk hun eigen content die anders is dan de andere taalsites! De website is een open forum, waarop de professionele bezoeker zijn / haar standpunten kan formuleren.

Op dit moment verschijnen de nieuwsbrieven in het Nederlands, Frans, Duits, Engels, Italiaans, Pools en in het Bulgaars. Deze kunnen in de door u gewenste taal gratis via de website besteld  worden. De Nederlandstalige nieuwsbrief heeft meer dan 12.800 abonnees. De Engelstalige heeft er 9.600, de Italiaanse bijna 6.000, de Franstalige meer dan 2.800, de Duitstalige staat op 2.700, de Poolse op 1.400 en de Bulgaarse op 600 abonnees.

Voor informatie over nieuwsbrieven, de website, wijzigingen van tenaamstelling, verandering van e-mail adressen, etc. gelieve uw vraag te mailen naar info@riskcompliance.nl. Wij beantwoorden uw vraag zo spoedig mogelijk.

Voor vragen over de content van de website en de nieuwsbrieven en over de mogelijkheid tot het plaatsen van whitepapers, casestudies en / of best practices kunt u mailen naar klompmaker@riskcompliance.nl. Idem voor wat betreft commerciële vragen zoals het plaatsen van banners op de website en / of advertorials in de nieuwsbrieven. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op.

De redactie van het Risk & Compliance Platform Europe is volledig onafhankelijk en meertalig.

8642
Michel Klompmaker
Publisher / Editor in Chief
klompmaker@riskcompliance.nl
32873
Renusha Jangali
Editor English
renusha@riskcompliance.nl
34098
Jennifer De Roeck
Senior Editor French Speaking Countries
jennifer@riskcompliance.be
28703
Claudia Zimmermann
Director DACH Region
zimmermann@riskcompliance.de
631
Melvyn Morrison
Senior Editor English
info@riskcompliance.be
34905
Dina-Perla Portnaar
Senior Editing, PR, Podcasts/Vodcasts and International Sales
dinaperla@riskcompliance.nl
13886
Glenn Rudolph
Internet Marketing / Web Development
rudolph@riskcompliance.nl
34908
Joanna Grynfelder
Editor in Chief Poland
joanna@riskcompliance.pl
34099
Aleksandra Podwapinska
Senior Editor Polish website
aleksandra@riskcompliance.pl
32855
Ingrid Gacci
Director and Editor in Chief Italia
gacci@riskcompliance.it
33850
Branislav Hock
Director and Editor in Chief CZ/SK Website
hock@riskcompliance.cz
32874
Elina Karpacheva
Director and Editor in Chief Bulgaria
elina@riskcompliance.bg
32884
Sonja Kroeze
Acquisitie Nederland
sonja@riskcompliance.nl